Grau Mitjà

Inici 13 de setembre

QUAN? DILLUNS 13 DE SETEMBRE
ON? Edifici de plaça Urquinaona, 10
COM ARRIBAR-HI? http://bit.ly/Urquinaona10
COMERÇ I MÀRQUETING
CURS AULA HORA TUTORIA COORDINACIÓ
ACTIVITATS COMERCIALS 1r (ACOM1A) U1.5 10:00 Mar Abegón Toni Díaz
ACTIVITATS COMERCIALS 2n (ACOM2A) U1.1 10:30 Imma Maurici
ADMINISTRACIÓ I GESTIÓ
CURS AULA HORA TUTORIA COORDINACIÓ
GESTIÓ ADMINISTRATIVA 1r (GAD1A) U1.4 11:30 Mar Abegón Eduard Adsuar
GESTIÓ ADMINISTRATIVA 2n (GAD2A) U1.3 12:00 Imma Maurici
INFORMÀTICA I COMUNICACIONS
CURS AULA HORA TUTORIA COORDINACIÓ
SISTEMES MICROINFORMÀTICS I XARXES 1r (SMIX1A) U2.2 11:00 Alba Martínez Francisco Fernández

Grau Superior

Inici 20 de setembre

QUAN? DILLUNS 20 DE SETEMBRE
ON? Edifici de plaça Urquinaona, 10
COM ARRIBAR-HI? http://bit.ly/Urquinaona10
INFORMÀTICA I COMUNICACIONS
CURS AULA HORA TUTORIA COORDINACIÓ
DESENVOLUPAMENT D’APLICACIONS MULTIPLATAFORMA 1r (DAM1A) U2.5 11:00 Paz Rueda Francisco Fernández
DESENVOLUPAMENT D’APLICACIONS MULTIPLATAFORMA 2n (DAM2A) U2.3 11:30 José Luís García
DESENVOLUPAMENT D’APLICACIONS WEB 1r (DAW1A) U2.4 10:00 Consuelo Segura
DESENVOLUPAMENT D’APLICACIONS WEB 2n (DAW2A i DAW2B) U2.1 10:30 Xavier Galcerà i Joan Serrano
QUAN? DILLUNS 20 DE SETEMBRE
ON? Edifici de carrer Santa Anna, 28
COM ARRIBAR-HI? http://bit.ly/SantaAnna28
ADMINISTRACIÓ I GESTIÓ
CURS AULA HORA TUTORIA COORDINACIÓ
ASSISTÈNCIA A LA DIRECCIÓ 1r (ADIR1A) A.32 10:00 Olga Fuentes Masi Martínez
ASSISTÈNCIA A LA DIRECCIÓ 2n (ADIR2A) A.31 10:30 Maite Mòdol
ADMINISTRACIÓ I FINANCES 1r (AFI1A) A.34 11:00 Noemí Baca Noemí Baca
ADMINISTRACIÓ I FINANCES 2n (AFI2A) A.33 11:30 Montse Casas
TURISME
CURS AULA HORA TUTORIA COORDINACIÓ
AGÈNCIES DE VIATGE I GESTIÓ D’ESDEVENIMENTS 1r (AVIE1A) A.21 10:30 Eva Cañizares Maria Mandil
AGÈNCIES DE VIATGE I GESTIÓ D’ESDEVENIMENTS 2n (AVIE2A) A.36 11:00 Noemí Martorell
COMERÇ I MÀRQUETING
CURS AULA HORA TUTORIA COORDINACIÓ
COMERÇ INTERNACIONAL 1r (CINT1A) A.28 11:30 Anna Agramunt Miquel Àngel Picó
COMERÇ INTERNACIONAL 2n (CINT2T) A.33 16:00 Javier González
MÀRQUETING I PUBLICITAT 1r

torn matí (MARP1A i MARP1B)

A.25

A.26

12:00 Pablo Montilla i Mar Delgado Íngrid Ferrer
MÀRQUETING I PUBLICITAT 2n

torn matí (MARP2A i MARP2B)

A.22

A.24

12:30 Susana Mancilla i Maria Mandil
MÀRQUETING I PUBLICITAT 1r

torn tarda (MARP1S i MARP1T)

A.25

A.26

16:30 Juan Carlos Hidalgo i Aritz Castro Marc Surià
MÀRQUETING I PUBLICITAT 2n

torn tarda (MARP2T)

A.24 17:00 Laura Regalado
GESTIÓ DE VENDES I ESPAIS COMERCIALS (GVEC2T) A.22 17:00 Juan Carlos Carrera Toni Díaz